باله

آموزشگاه طهران پارس

مرکز موسیقی طهران پارس یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های باله در ایران می‌باشد که با اساتید باتجربه خود، تلاش می‌کند تا با وجود سختی‌های این سبک، هنرجویان در بهترین شرایط و بدون زجر و سختی‌های اضافه بر سازمان، به طور اصولی باله را فراگرفته و در این سبک بدرخشند.

مجموعه طهران پارس در تلاش است تا بهترین خدمات آموزشی باله را به هنرجویان ارائه دهد تا در شرایطی نرمال و مناسب پرورش پیدا کنند و تبدیل به بالرین‌ها و رقصنده‌های موفق شوند.

اگر به دنبال یک آموزشگاه مطمئن و معتبر باله هستید، می‌توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید و از مشاوره‌های تخصصی ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شوید و هرچه سریع‌تر آموزش‌های خود را شروع کنید.تشکر از وقتی‌که برای مطالعه این مطالب اختصاص دادید.

آموزش باله
آموزش باله

باله

رقص باله یکی از محبوب‌ترین رقص‌های صحنه‌ای جهان می‌باشد که در حال حاضر طرف‌داران بسیاری را به خود اختصاص داده است و اکثر افراد در هر رنج سنی به تماشای اجرا‌های باله می‌روند و از آن لذت می‌برند و همچنین افراد زیادی در سراسر جهان به یادگیری این رقص علاقه داشته و آنرا به‌صورت حرفه‌ای پیش می‌گیرند.

تاریخچه و بررسی رقص باله

باله یکی از رقص‌های اصیل به شمار می‌آید که قدمتی چندصدساله دارد و می‌توان اوج‌گیری آنرا مصادف با دوران رنسانس دانست. به رقصنده‌های مؤنث باله بالرین و رقصنده‌های مذکر، رقصنده گفته می‌شود.

رقص باله نیازمند انعطاف و آمادگی جسمانی بالایی می‌باشد و رقصنده‌های باله به طور مداوم تمرینات سخت و حرفه‌ای را برای تقویت قدرت جسمانی و انعطاف‌پذیری خود انجام می‌دهند و این روند تا زمان فعالیت ادامه‌دار می‌باشد. باله یک اجرای خاص و هنری می‌باشد که در آن افراد با رقص، موسیقی و بیان خود می‌توانند تأثیرات احساسی زیادی را به مخاطب‌ها انتقال داده و آن‌ها را به وجد بیاورند.

برای تبدیل‌شدن به یک بالرین، شما باید اصول کلی، تکنیک‌ها، ورزش‌ها، حرکات و… را به‌صورت اصولی بیاموزید و با تمرین‌های مکرر زیر نظر اساتید کارکشته باله، به موفقیت‌های چشمگیر در این سبک رقص دست پیدا کنید.

انواع سبک رقص باله

 رقص باله به چهار سبک باله رمانتیک، باله کلاسیک، باله نئوکلاسیک و باله مدرن تقسیم می‌شود که هرکدام نیازمند یادگیری اصول و تکنیک‌های منحصربه‌فرد خود هست.

باله رمانتیک

باله رمانتیک

باله کلاسیک

باله کلاسیک

باله نئوکلاسیک

باله نئو کلاسیک

باله مدرن

باله مدرن

فرم ثبت نام کلاس‌ها

"*" indicates required fields

MM slash DD slash YYYY