آموزش گیتار

آموزشگاه طهران پارس

شاید سؤالی برای شما پیش بیاید که یادگیری گیتار چه‌قدر زمان می‌برد؟ قطعاً برای یادگیری این ساز باید به یک دوره آموزشی بروید تا با ساز‌ها بیشتر خودتان را وقف بدهید.
مرکز موسیقی طهران پارس، بهترین آموزشگاه موسیقی برای شما علاقه‌مندان در این عرصه است این مرکز با بهترین اساتید مجرب و برتر که این امکان برای شما فراهم می‌شود که به علاقه خود در عرصه موسیقی برسید. گیتار در ۱ یا ۲ ماه کارکردن نمی‌تواند نیاز شما را برطرف کند، قطعاً باید تلاش و تمرین مداوم در آن باشد تا بتوان درآن به درجه استادی رسید.

ما در مرکز موسیقی طهران پارس دوره‌ای برای شما هنرجویان گرامی فراهم کرده‌ایم تا از سطح مبتدی به حرفه‌ای سوق پیدا کنید. باید توجه داشته باشید که فرایند یادگیری این ساز پایانی ندارد و بعد از مسلط شدن در آن بتوانید به بهترین نحو از این ساز استفاده کنید.
پس همین حالا در این دوره شرکت نمایید تا شما را به قله علاقه‌هایتان برسانیم.
منتظر حضور گرمتان هستیم.

گیتار طهران پارس
آموزش گیتار

گیتار

گیتار، سازی از ساز‌های زهی است و با ارتعاش سیم‌های به‌کاررفته در خود آوای زیبایی را انتقال می‌دهد و این ساز به گروه کوردوفون تعلق دارد.
گیتار‌سازی بسیار قدیمی است که روزبه‌روز در حال پیشرفت کردن می‌باشد و ایده‌های جالبی در موسیقی روی آن پیاده می‌شود پس نتیجه می‌توان گرفت که گونه‌های مختلفی از آن‌ها وجود دارد.

ساختار گیتار

گونه‌های مختلف ممکن است دارای اجزای سازنده مختلفی باشد، اما همه گیتار‌ها در هر نوعی اجزا‌هایی مانند سردسته، خرک، هد، فرت، دسته، بدنه، پیکاپ، خرک پایینی، صفحه پشتی، سیم‌ها و… تشکیل شده است.اکثر گیتار‌ها دارای ۶ سیم می‌باشند و می‌گویند که سیر تکامل گیتار از ایران بوده است و بعضی‌ها هم فکر می‌کنند که این ساز از یونان و یا اسپانیا پدیدار شده است.

آموزش‌ها و دوره‌های گیتار

آموزش‌ها و دوره‌های گیتار به‌صورت عمومی به شاخه‌های زیر تقسیم می‌شوند، که هرکدام آن‌ها برای خود سبک‌هایی هستند که برحسب علاقه می‌توان آن‌ها را دنبال کرد:

گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک

گیتار فلامنکو

گیتار فلامنکو

گیتار الکتریک

گیتار الکتریک

گیتار پاپ

گیتار پاپ

فرم ثبت نام کلاس‌ها

"*" indicates required fields

MM slash DD slash YYYY