آموزش پیانو

آموزشگاه طهران پارس

مرکز موسیقی طهران پارس با اساتید مجرب خود، بستری جامع و کامل را برای علاقه مندان به یادگیری این ساز منحصربه‌فرد فراهم کرده تا هر فردی با هر میزان دانش و علاقه در زمینه موسیقی، بتواند در سریع‌ترین زمان و به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن، تکنیک‌های نواختن با این ساز را فراگرفته و شروع به فعالیت هنری و کاری خود کند. مجموعه طهران پارس دائماً تلاش می‌کند تا بهترین نتایج را برای هنرجویان حاصل کند و افتخار این را داشته باشد تا موزیسین‌های بزرگی را در ساز پیانو پرورش دهد.

در صورت تمایل به مشاوره و ثبت‌نام کلاس‌های پیانو از مبتدی تا حرفه‌ای، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.
تشکر از وقتی‌که برای مطالعه این مطلب اختصاص دادید.

دوره پیانو طهران پارس
پیانو

پیانو

پیانو یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین ساز‌های جهان به‌حساب می‌آید که تا به امروز، طرف‌داران زیادی را چه از لحاظ مخاطب‌های شنیداری و چه از لحاظ متقاضیان آموزش دیدن دارا می‌باشد.

بررسی تاریخچه و مشخصات پیانو

این ساز خاص، معروف‌ترین ساز صفحه‌کلید دار در جهان می‌باشد که به‌خاطر طیف وسیعی از طنین‌هایی که تولید می‌کند توجه اکثر موزیسین‌ها و مخاطبان عام را به خود جلب می‌کند. معمولاً از این ساز برای ایجاد موسیقی‌های آرامش‌بخش و گاه غمگین استفاده می‌شود و می‌توان گفت تا به امروز بیشتری حجم موسیقی‌های بی‌کلام غمگین و عاشقانه با این ساز تولید شده‌اند.

پیانو یکی از بهترین سازهایی است که می‌توان با آن احساسات عمیق درونی خود را در قالب موسیقی به‌روز داد و قطعات خاطره‌انگیز زیادی را نواخت و تولید کرد.
کار با پیانو نیازمند دانش موسیقی و همچنین تکنیک‌های نواختن با آن است که باید به‌مرورزمان زیر نظر اساتید مجرب آموزش داده شوند تا خروجی‌های جذاب و تأثیرگذاری حاصل شود.

ساز پیانو دارای مدل های مختلفی می‌باشد

ساز پیانو دارای مدل های مختلفی می‌باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

پیانو دیجیتال

پیانو دیجیتال

نیاز به کوک کردن دارد و طرف‌داران خاص خود را دارد.همچنین این پیانو ها بانک صوتی گسترده‌ای را شامل می‌شوند
پیانو دیواری

پیانو دیواری

اغلب برای آموزش در منزل مورداستفاده قرار می‌گیرد. پیانوهای دیواری در ارتفاع های مختلف، و انواع مدل ساخت بدنه وجود دارند که می‌توانند هر سلیقه‌ای را از خود راضی نگه دارد.
پیانو رویال

پیانوی رویال

در سایز‌های بزرگ عرضه شده و برای اجرا در کنسرت‌ها و سالن‌ها از آن استفاده می‌شود.

فرم ثبت نام کلاس‌ها

"*" indicates required fields

MM slash DD slash YYYY