نمایش خلاق

آموزشگاه طهران پارس

شما هم می‌توانید کودک خود را خلاق بار بیاورید و در رشد آن‌ها کمک شایانی کنید که مرکز موسیقی طهران پارس این امکان را برای کودکان شما فراهم کرده تا بتوانید استعداد کودکتان را شکوفا کنید.

در این دوره نگران کودکان خود نباشید چون مرکز موسیقی طهران پارس با مربیان حرفه‌ای کودکان شما را در این عرصه پرورش می‌دهند. در این دوره‌های آموزشی، کودکان شما خلاقیت را می‌آموزند و در زندگی خود آن را به کار می‌برند. پیشنهاد ما به شما ثبت‌نام کودکان خود در این دوره به‌منظور ارتقای سطح خلاقیت آن‌ها می‌باشد.

نمایش خلاق طهران پارس
نمایش خلاق طهران پارس

نمایش خلاق

خلاقیت را می‌توانیم جزء جدایی‌ناپذیری از هنر بدانیم. از هنر نمایش، می‌توانیم به نمایش خلاق اشاره کنیم که بر اساس بازی نمایشی و یک‌شکل طبیعی نمایش برای کودکان به وجود می‌آید.

ویژگی‌های نمایش خلاق

 درحقیقت اسم دیگر نمایش خلاق را می‌توان نمایش غیررسمی گذاشت که در آن صحنه‌ای نمی‌باشد و گفتار و اعمال کودکان بدون دیالوگ شکل می‌گیرد. مربی با کودکان صحبت می‌کند تا ایده‌های آن‌ها شکوفا شود. این ایده‌ها در بازی‌ها و تمرین‌های نمایشی پرورش پیدا می‌کند. در اصل مربی نقش راهنما را ایفا می‌کند.

در نمایش خلاق یا همان نمایش غیررسمی لباس و لوازم مهم نیستند، چراکه شخصیت‌پردازی صحیح، حرکت بدن، پانتومیم و گفتار بداهه شروع می‌شود. ممکن است از وسایل ساده و کاربردی نیز استفاده شود ولی این کار الزامی نمی‌باشد.

در نمایش خلاق تفاوتی میان تماشاچیان و بازیگران وجود ندارد، وقتی گروهی از کودکان سکانسی را بازی می‌کنند، دیگران آن را تماشا می‌کنند و بیشتر با ایجاد صدا‌های مورد نیاز در نمایش شرکت می‌کنند، در بازی بعدی جای دو گروه عوض می‌شود و در نهایت مربی، کودکان را برای بهتر شدن در نمایش راهنمایی می‌کند.هدف نمایش خلاق، تجربه‌ای خلاق را فراهم می‌کند این موضوع برای کودکان ارزش زیادی دارد. می‌توان با نمایش خلاق، مسائل آموزشی و پرورشی بسیار زیادی را با ظرافت هرچه کامل‌تر در کودکان جای داد.

فرم ثبت نام کلاس‌ها

"*" indicates required fields

MM slash DD slash YYYY